213 | ZAMILOVANÍ
DUŠA Ferdiš (1888 – 1958)
- starting price: 14 000 CZK
- hammer price: 15 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na plátně, 46 x 39,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole F. Duša.